O produktu

ORTHOPUZZLE jako inovativní zdravotnická pomůcka pro děti

Zdravotnická pomůcka, masážní koberec (ortopedický) modulový značky ORTHOPUZZLE je určený především na akupresuru reflexních zón chodidla, na léčbu a prevenci plochých nohou, posílení svalů a vláknitého aparátu nohou a dolních končetin, jakož i střídání měkkých a tvrdých povrchů.

Tato kombinace stimuluje všechny potřebné receptory chodidla, přispívá k správnému tvoření jeho fyziologických oblouků. Masážní procedury na těchto površích jsou srovnatelné s manuálními masážními procedurami, ale několikrát jsou účinnější a zabírají méně času.

Je třeba zdůraznit, že používání koberečku podporuje správné formování a zpevnění klenby chodidel, stimuluje krevní oběh, posilňuje imunitu. Zdravotnická pomůcka ORTHOPUZZLE pomáhá malým dětem rozvíjet lidské smysly. Pozitivně ovlivňuje vývoj dítěte v raném věku, pomáhá při rozpoznávání, barvách, pomáhá rozvíjet představivost, hmat.

Klinické testy potvrdily, že používání zdravotnické pomůcky ORTHOPUZZLE příznivě ovlivňuje nejen fyziologický vývoj dítěte, ale také na psychiku, tlumí depresi, úzkosti, působí uklidňujícím způsobem. Stimulace chodidel pomocí masážního koberečku ORTHOPUZZLE, napodobujícího přírodní nerovnosti, je skutečným přínosem pro zdraví dětí.

10 důvodů, proč si vybrat ORTHOPUZZLE

100% bezpečný produkt! Náš produkt je první a jediný, který prošel toxikologickými, technickými a klinickými zkouškami. Produkt byl schválen státními orgány pro kontrolu léčiv pro celou EU a získal status zdravotnické pomůcky (ZP).

Použité jsou ekologické, hypoalergenní barviva, které nezanechávají stopy na chodidle dítěte ani na povrchu podlahy. Rovněž omezují jakýkoliv zápach koberců.

Použití barev a jejich kombinace podporují tvořivé myšlení a rozvoj osobnosti.

Speciální úprava spodní části pomůcky. Jednotlivé moduly se nekloužou ani na hladkých površích. Vhodné jsou i na podkladech jako je laminát, linoleum, parkety a podobně.

Při péči o zdraví dítěte pamatujme i na životní prostředí. Naše koberce jsou recyklovatelné, což umožňuje udržovat kolem nás čisté a harmonické prostředí.

Unikátní spojení modulů. I během dynamických cvičení zůstanou sestavené součásti jako nedělitelný celek.

Nejúčinnější cviky dosáhneme kombinací různých povrchů a změnou stupně tlaku na chodidlo.

Ke každému balení nabízíme leták – soubor cviků.

Rukojeť krabice je zesílena dodatečnou vrstvou, která brání poškození horní části krabice a odtrhnutí rukojeti při přenášení.

Unikátní struktura a široká škála povrchové úpravy zvyšují příjemné pocity cvičení na kobercích v každém věku.

Jak to funguje?

ZP ORTHOPUZZLE je vhodné používat ve formě tělocviku v různých dětských zařízeních. Tato zdravotnická pomůcka by neměla chybět v žádném dětském zařízení jako: školka, škola, dětská centra, sportovní studia, dětská zdravotnická centra, herny a podobně.

Součástí ZP ORTHOPUZZLE je návod k použití, který obsahuje seznam cviků podle pokynů v příručce. Seznam cviků podle pokynů v příručce byl sestaven výhradně pro potřeby ZP masážních koberců ORTHOPUZZLE. Jedná se o následující cvičení nazvané Dupkačik, Zajko Skákajko, Päta – špička, Ivanko – Vstávajko, Nemotorný medvědík, Slniečko, Plameniak, Loptička a Veselé husačky.

Myšlenka metody léčby a prevence plochých nohou pomocí modulárních masážních rohoží s různým terénem, prostorovou strukturou, různými tvary a rozměry, drsností povrchu, vykonávání určitých cvičení na různých modulových masážních rohožích se střídáním měkkých a tvrdých povrchů. Tato kombinace stimuluje všechny potřebné receptory chodidla, přispívá k správnému tvoření jeho fyziologických oblouků. Taková cvičení jsou popsána v přiloženém seznamu cviků. Tento zásadně nový postup při masáži chodidel na těchto površích je srovnatelný s manuální masážní seancí, ale je několikanásobně účinnější a vyžaduje méně času.

Co říkají lékaři o ORTHOPUZZLE

Vyberte si z naší nabídky produktů

Chcete se poradit? Neváhejte nás kontaktovat

Píšte

Nonstop

Volejte

Po – Pia od 8:00 do 17:30

Všechny produkty skladem

Zdravotně certifikované

Dodání do 2 pracovních dnů

Pomůžeme s výběrem

0